Lokalizacja

UROKLIWA SPOKOJNA OKOLICA – OŁTASZYN

DLA MIŁOŚNIKÓW CISZY

Inwestycja Nefrtowa 77 zlokalizowana w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn przy skrzyżowaniu ul. Nefrytowej i Brylantowej. Nasza inwestycja ulokowana została w otoczeniu innych budynków mieszkalnych o niskiej zabudowie, harmonijnie rozmieszczonych i charakteryzujących się nowoczesną architekturą.

DLA RODZIN Z DZIEĆMI

Idealna do rodzin z dziećmi ze względu na zaplecze oświatowe w okolicy – Szkoła Podstawowa nr 34 przy ul. Gałczyńskiego oraz Przedszkole przy Kurpiów. Na Ołtaszynie otwarto NZOZ „Twój Lekarz” który świadczy usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, a także specjalistycznej.

DLA AKTYWNYCH

Ta urokliwa lokalizacja daje możliwość obcowania z naturą dzięki rozległym terenom zielonym - Tor Wyścigów Konnych Partynice, Park Kleciński, Park Południowy, zamek Topacz. Dzięki rozbudowanej sieci ścieżek rowerowych lokalizację pokochają aktywni.

KOMUNIKACJA

Dogodne połączenia komunikacyjne dzięki bliskości AOW. Osiedle posiada również bardzo dobre połączenie z centrum Wrocławia. Inwestycja zlokalizowana zaledwie 8 km od wrocławskiego Rynku. Komunikacja miejska – autobus - linie nr 113 oraz 612.

DLA MIŁOŚNIKÓW WIELKOMIEJSKICH WYGÓD

Atutem inwestycji jest bliskość Bielan Wrocławskich, gdzie usytuowane są liczne centra handlowe. Sam Ołtaszyn przez ostanie lata rozkwitł w zakresie rozwoju bazy handlowo-usługowej. Głównie wzdłuż ul. Zwycięskiej mieszczą się liczne sklepy, punkty usługowe, biura, restauracje, punkt fitness i siłownia. Na samej ul. Brylantowej w bezpośrednim sąsiedztwie naszej inwestycji znajdziemy sklep spożywczy, cukiernię i restaurację.

BUDYNEK WIELORODZINNY Z CZĘŚCIĄ USŁUGOWĄ

PROJEKT BUDYNKU

Budynek wpisuje się w kształt litery L, nowoczesny, położony w tak zwanej dominancie architektonicznej zwraca uwagę swoim nieregularnym, urozmaiconym kształtem. Kolorystyka budynku utrzymana jest w odcieniach bieli i szarości do grafitu. Balkony i loggie zamknięte balustradami ze szklanymi wypełnieniami. Budynek posiada trzy kondygnacje nadziemne, w tym poddasze użytkowe. Nakryty jest dachem stromym. Pokrycie dachu stanowi dachówka ceramiczna płaska, w kolorze grafitowym. Skalą oraz formą nawiązuje do budynków istniejących zlokalizowanych naprzeciwko, które również stanowią lokalne dominanty. Na ścianie frontowej od strony ul. Brylantowej w części usługowej zastosowano duże efektowne szklane przyciemniane witryny. Projekt pracowni WPA-Wilisowski Pracownia Architektoniczna.

MIESZKANIA

W kameralnym budynku wielorodzinnym mamy do zaoferowania 24 mieszkania. Lokale położone są na 1 i 2 piętrze. Mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe o pow. od ok. 27 m2 do ok. 58 m2. Większość mieszkań posiada balkony, cztery z nich loggie. W celu zapewnienia funkcjonalności mieszkań na poddaszu – zaprojektowano facjatki z dachem płaskim. Mieszkania na poddaszu mają swoje strychy. Mieszkania są doświetlone i funkcjonalne.

LOKALE USŁUGOWE

Cześć usługowa ze swoim parkingiem jest wyizolowana od mieszkań. Na parterze w budynku wielorodzinnym zaprojektowano 5 lokali usługowych. Lokale w części parterowej, wszystkie zaprojektowane z witrynami, bardzo ładnie wyeksponowane od strony ul. Brylantowej. Lokale usługowe mają osobny parking i wjazd na nieruchomość. Atutem części usługowej jest jej uniwersalność. Lokale można łączyć. Techniczne przygotowane są w taki sposób, by móc prowadzić w nich każdego rodzaju działalność. Dla lokali usługowych przewidziano osobny parking -10 miejsc zewnętrznych.

ATRAKCYJNE CZĘŚCI WSPÓLNE

GARAŻ PODZIEMNY

Budynek całkowicie podpiwniczony. Garaż na kondygnacji podziemnej zawiera 28 miejsc postojowych. W garażu podziemnym zaprojektowaliśmy 24 komórki lokatorskie o pow. po ok. 5m2. Zakup miejsca jak i komórki lokatorskiej jest obligatoryjny i nalezy dodać ich ceny do lokalu mieszkalnego.

Cichobieżne windy

Dbając o komfort naszych przyszłych mieszkańców w inwestycji zamontujemy cichobieżną, energooszczędną i nowoczesną windę, która prowadzić będzie na wszystkie kondygnacje, również do garażu podziemnego.

MONITORING

Chcąc zaspokoić poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów zaprojektowaliśmy instalację monitoringu przestrzeni wspólnej w budynku oraz na zewnątrz.

PODWYŻSZONY STANDARD DEWELOPERSKI MIESZKAŃ

STOLARKA OKIENNA

Zastosowaliśmy bardzo duże okna na inwestycji. Okazałe przeszklenia to niewątpliwie atut każdego wnętrza. Okna wpuszczą dużo naturalnego światła i dodadzą charakteru mieszkaniom.

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Montujemy rolety zewnętrzne na wszystkich kondygnacjach. Pozwoli to ograniczyć koszty ogrzewania w zimie, kiedy to zredukują ubytki ciepła, a także podczas letnich upałów ochronią przed nagrzewaniem pomieszczeń i pozwolą utrzymać komfortową temperaturę. Atutem rolet jest skuteczne zaciemnienie pomieszczeń, które zapewnią bezpieczeństwo i intymność.

OGRZEWANIE PODŁOGOWE

Ważnym udogodnieniem jest ogrzewanie podłogowe (zastosowane w mieszkaniach 2 i więcej pokojowych). To rozwiązanie zapewni przyszłym mieszkańcom łatwiejszą aranżację co uatrakcyjni wnętrza. Ogrzewanie podłogowe charakteryzuje bezwładność termiczną, czyli wydłużony czas wychładzania pomieszczenia. W mieszkaniach 1 pokojowych w trosce o zapewnienie odpowiedniej temperatury i szybkości jej regulacji zastosowano ogrzewanie standardowe – grzejniki.

ROZBUDOWANA ELEKTRYKA

W każdym pokoju zaprojektowaliśmy gniazda RTV-SAT/Internet.

MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA MIESZKAŃ POD KLUCZ

W swojej ofercie mamy ofertę wykończenia pod klucz nabywanych lokali. Usługa indywidualnie omawiana i wykonywana na zlecenie klienta.