Wrocław, Brylantowa

UROKLIWA OKOLICA - OŁTASZYN

Dla miłośników ciszy

Inwestycja Casa Brillante zlokalizowana w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn przy ul. Brylantowej. Nasza inwestycja ulokowana została w otoczeniu innych budynków mieszkalnych o niskiej zabudowie, harmonijnie rozmieszczonych i charakteryzujących się nowoczesną architekturą.

Dla rodzin z dziećmi

Idealna do rodzin z dziećmi ze względu na zaplecze oświatowe w okolicy – Szkoła Podstawowa nr 34 przy ul. Gałczyńskiego oraz Przedszkole przy Kurpiów.

Dla aktywnych

Ta urokliwa lokalizacja daje możliwość obcowania z naturą dzięki rozległym terenom zielonym - Park Kleciński, Park Południowy , Tor Wyścigów Konnych Partynice, zamek Topacz. Dzięki rozbudowanej sieci ścieżek rowerowych lokalizację pokochają aktywni.

Komunikacja

Dogodne połączenia komunikacyjne dzięki bliskości AOW. Osiedle posiada również bardzo dobre połączenie z centrum Wrocławia. Inwestycja zlokalizowana zaledwie 8 km od wrocławskiego Rynku. Komunikacja miejska – autobus - linie nr 113, 612 oraz nocny 249.

Dla miłośników wielkomiejskich wygód

Atutem inwestycji jest bliskość Bielan Wrocławskich, gdzie usytuowane są liczne centra handlowe.

Projekt budynku i standard deweloperski

BUDYNKI Z CZĘŚCIĄ USŁUGOWĄ

Projekt budynku

Obejmował budowę budynku wielorodzinnego z częścią usługową i pięciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, w których znajduje się łącznie 26 mieszkań i 4 lokale usługowe.

Budynek w pierwszej linii zabudowy – budynek wielorodzinny z częścią usługową, z garażem, windą, wspólną kotłownią. Budynek nowoczesny położony w tak zwanej dominancie architektonicznej zwraca uwagę odważnym kolorem elewacji. Atrakcyjna bryła budynku wzbogacona narożnymi balkonami ze szklanym mlecznym przeszkleniem. Na ścianie frontowej od strony ul. Brylantowej w części usługowej zastosowano duże efektowne szklane przyciemniane witryny.

W drugiej linii zabudowy - kameralny zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej - 5 niskich (trzykondygnacyjnych) segmentów w układzie szeregowym, zawierających łącznie 10 mieszkań. Każda z klatek schodowych obsługuje tylko 2 mieszkania, tworząc kameralną przestrzeń do zamieszkania.

Projekt pracowni WPA-Wilisowski Pracownia Architektoniczna

Lokale usługowe

Na parterze w budynku wielorodzinnym zaprojektowano lokale usługowe. Atutem części usługowej była jej uniwersalność - techniczne przygotowanie i wylizolowanie od części mieszkalnej w taki sposób, by można było w niej prowadzić każdego rodzaju działalność. Powstała przestrzeń, którą można było wydzielać na poszczególne lokale usługowe. W skomercjalizowanych przestrzeniach jest restauracja, bistro, sklep spożywczy i biuro projektowe.

Mieszkania

Mieszkania w atrakcyjnych zróżnicowanych metrażach od 37 m2 do 100 m2. Funkcjonalne, bardzo przemyślane układy mieszkań - 1, 2, 3 i 4 pokojowych. W zależności od położenia w budynku funkcjonalność i komfort użytkowników podwyższały duże ogródki, tarasy i balkony. Ze szczególną dbałością zostały zaprojektowane przeszklenia w budynku. Zastosowano bardzo duże okna w mieszkaniach.

Atutem budynku wielorodzinnego jest winda i wspólna kotłownia, a z kolei szeregowca w drugiej linii zabudowy kameralnie rozwiązane części wspólne – klatka schodowa obsługuje tylko 2 mieszkania. Garaż wspólny na kondygnacji podziemnej z boksami garażowymi zamykanymi bramami na pilota. Podwyższony standard deweloperski a w nim m. in. duże przeszklenia, rolety zewnętrzne zapewniające intymność, ogrzewanie podłogowe zwiększające funkcjonalność przestrzeni, wspólna kotłownia w budynku wielorodzinnym, piece kondensacyjne w szeregowcu, rozbudowana instalacja elektryczna spełniły wymagania najbardziej wymagających klientów.

Wykończenie pod klucz

Na etapie budowy inwestycji Casa Brillante wprowadziliśmy do swojej oferty usługę wykończenia pod klucz nabywanych lokali. Usługa indywidualnie omawiana i wykonywana na zlecenie klienta.

Zróżnicowana oferta

W inwestycji Casa Brillante oferowaliśmy do sprzedaży zarówno mieszkania w stanie deweloperskim jak i wykończone pod klucz. Niektóre z nich były produktami inwestycyjnymi (z podpisaną umową najmu) z atrakcyjną stopą zwrotu. Podobnie było z lokalami usługowymi. Część z nich oferowana do sprzedaży w stanie deweloperskim, a część z nich została najpierw skomercjalizowana a następnie sprzedana.