16-201 Wrocław, Brylantowa 2

IDEALNA PRZESTRZEŃ DO ŻYCIA - OŁTASZYN

Dla miłośników ciszy

Brylantowa Nova to nowa inwestycja DR DEVELOPER zlokalizowana
w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki – Ołtaszyn przy ul. Brylantowej i Koralowej. O wyborze tej lokalizacji zdecydowała wyjątkowa atrakcyjność mieszkalna okolicy, która jawi się jako idealne miejsce wypoczynku dla całej rodziny. Jest to miejsce szczególne, ponieważ łączy w sobie spokój i bliskość natury, a jednocześnie jest doskonale skomunikowane z centrum Wrocławia. To miejsce dla miłośników ciszy i wielkomiejskich wygód. Nie bez przyczyny Ołtaszyn postrzegany jest jako jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia. W najbliższym sąsiedztwie przeważa niska kameralna zabudowa. Okolice ulicy Brylantowej to w większości tereny byłych gospodarstw ogrodniczych. Kilka funkcjonuje do dzisiaj. Okolica cicha i spokojna.

Dla rodzin z dziećmi

W najbliższej okolicy osiedla znajdują się placówki edukacyjne takie jak Przedszkole nr 29 przy ul. Kurpiów 28 (650 m), Szkoła Podstawowa nr 34 przy ul. K.I. Gałczyńskiego 8 (950 m).

Dla miłośników wielkomiejskich wygód

W budynku zlokalizowanym obok inwestycji (200 m) najbliższe punkty usługowe. Funkcjonuje tam dobrze zaopatrzony sklep spożywczy, bistro i restauracja serwujące przepyszne posiłki. W sąsiedztwie (wzdłuż ul. Zwycięskiej) liczne punkty handlowe, opieka medyczna, apteki, klub fitness, banki, boisko piłkarskie. Kompleks handlowy Bielany – największe centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe we Wrocławiu – 7 km.

Dla aktywnych

Naszą lokalizację pokochają aktywni, dzięki malowniczym terenom zielonym. W okolicy znajdują się m.in. Park Południowy, Park Kleciński, Tor Wyścigów Konnych Partynice, kompleks Zamku Topacz. Rozbudowana sieć tras rowerowych na Ołtaszynie pozwoli na bezpieczną przejażdżkę po okolicy.

Komunikacja

Osiedle ma zapewnioną komunikację autobusową - najbliższy przystanek autobusowy przy ul. Grota Roweckiego – 250 m od nieruchomości (linia 113 oraz nocny 249). Dogodny dojazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia. Odległość od Rynku to ok. 8 km.

Projekt budynku i standard deweloperski

NOWOCZESNE I FUNKCJONALNE MIESZKANIA

Najwyższej jakości rozwiązania konstrukcyjne

Budynki wybudowane z portohermu – zarówno ściany konstrukcyjne jak i działowe. Zastosowano stropy monolityczne. Konstrukcja dachu drewniana, pokryta dachówką ceramiczną. Docieplenie dachu w części użytkowej wełną mineralną 20+10 cm. Ściany docieplone styropianem grafitowym 20 cm. W lokalach zaprojektowano bardzo duże przeszklenia. Zamontowano rolety zewnętrzne. Zastosowano okna pięciokomorowe. ramy w okleinie naturalnej złoty dąb. Drzwi zewnętrzne w okleinie naturalnej złoty dąb. Oprócz doskonałej jakości zadbaliśmy o wizualne piękno. Atrakcyjna bryła budynku ze spadzistym dachem została wzbogacona balkonami i tarasami. Na elewacji zastosowano płytkę klinkierową, która nadaje charakteru budynkom.  Zastosowano balustrady z wypełniłem szklanym które cechuje trwałość i elegancja. Podwyższony standard deweloperski a w nim m in. rolety zewnętrzne, ogrzewanie podłogowe, piec kondensacyjny, rozbudowane instalacje.

Funkcjonale układy pomieszczeń

Wszystkie szeregi o powierzchni użytkowej 122 m2. Powtarzalny układ – 4 pokoje.
Na parterze zlokalizowano:

wiatrołap (6,15m 2),
komunikację (5,66m2),
łazienkę (3,46m2),
pokój dzienny (35,45m 2)
garaż (17,34m2 ).

Na piętrze:

korytarz (4,03m2),
łazienka (5,96m2),
trzy sypialnie (11,48m 2, 12,93m2, 20,04m 2).
Dodatkowo strych nieużytkowy – powierzchnia około 35 m2 liczona przy poziomie posadzki.

Do każdego z szeregów przylegają dwa tarasy o powierzchniach 7,18m2 i 4,01m2.

Każdy szereg ma zielony ogródek. Do szeregów środkowych przylegają ogródki o powierzchniach ponad 50 m2 i 70 m2, natomiast skrajne mają zielone ogródki o powierzchni ponad 170 m2.