52-214 Wrocław, Brylantowa 5

IDEALNA PRZESTRZEŃ DO ŻYCIA - OŁTASZYN

Dla miłośników ciszy i natury

Brylantowa 5 to nowa inwestycja DR DEVELOPER zlokalizowana w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki – Ołtaszyn przy ul. Brylantowej 5-5m. Inwestycja oferuje kameralne domy szeregowe z dużymi działkami, dwoma miejscami garażowymi, roletami zewnętrznymi i ogrzewaniem podłogowym. Lokalizacja łączy w sobie spokój i bliskość natury, a jednocześnie jest doskonale skomunikowane z centrum Wrocławia. Okolica jest cicha i zielona, z niską zabudową i terenami byłych gospodarstw ogrodniczych. To kamerane osiedle domów szeregowych będzie ogrodzone i będzie posiadać swoją bramę wjazdową.

Dla rodzin z dziećmi

Jeśli szukasz osiedla z doskonałą lokalizacją, to nie możesz przeoczyć naszej oferty. W pobliżu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego życia: przedszkole, szkołę podstawową, sklepy, parki, a także przystanki autobusowe, dzięki którym w szybki i sprawny sposób dotrzesz do wszystkich części miasta.

Dla miłośników wielkomiejskich wygód

W budynku zlokalizowanym obok inwestycji (200 m) najbliższe punkty usługowe. Funkcjonuje tam dobrze zaopatrzony sklep spożywczy, bistro i restauracja serwujące przepyszne posiłki. W sąsiedztwie (wzdłuż ul. Zwycięskiej) liczne punkty handlowe, opieka medyczna, apteki, klub fitness, banki, boisko piłkarskie. Kompleks handlowy Bielany – największe centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe we Wrocławiu – 7 km.

Dla aktywnych

Jeśli szukasz miejsca pełnego uroku i przyrody, to nasza lokalizacja jest idealna dla Ciebie. Możesz cieszyć się pięknem zielonych terenów, takich jak Park Południowy, Park Kleciński, Tor Wyścigów Konnych Partynice czy kompleks Zamku Topacz. Możesz też skorzystać z licznych tras rowerowych na Ołtaszynie i odkrywać okolicę na dwóch kółkach. Nasza lokalizacja to raj dla aktywnych i miłośników natury.

Komunikacja

Osiedle ma zapewnioną komunikację autobusową - najbliższy przystanek autobusowy przy ul. Grota Roweckiego – 250 m od nieruchomości (linia 113 oraz nocny 249). Dogodny dojazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia. Odległość od Rynku to ok. 8 km.

..